הדור הבא של בריכות השחייה הפרטיות!

לא רוצים כלור או מלח שהופך לכלור בבריכה?

"כמו בטבע" מציגה מערכת טיהור מתקדמת שמאפשרת מים צלולים,
בריאים ונטולי כימיקלים כמו במקומות היפים שבטבע

רוצים לדעת עוד?

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

רוצים לדעת עוד?

התקשרו עכשיו 072-3930390 או מלאו את הטופס ונשוב אליכם בהקדם:

חוויית הרחצה הטבעית - בשורה חדשה בעולם המים

טיהור המים בברכות "כמו בטבע" נוצר בהשראת פעולת הטיהור הטבעית המתרחשת במעיינות זכים. תהליך זה מועצם בזכות מערכת סינון מתקדמת וייחודית שמשלבת טכנולוגיות של סינון, טיהור ובקרה המיושמות בחדר מכונות סטנדרטי ללא צורך באגני צמחים ובשטחים נוספים. המים צלולים, נעימים,ידידותיים לעור ולמערכת הנשימה, מייתרים את הצורך לשטוף את הגוף אחרי הטבילה ומקנים תחושה נפלאה ומעוררת לגוף ולנפש.

kadima-01.jpg

ניתן להמיר בריכות כלור או מלח באופן מהיר ופשוט על ידי החלפת מערכת הסינון הקיימת במערכת הטבעית. ההמרה מתאפשרת בדרך כלל תוך שימוש בתשתית הקיימת כולל צנרת וחדר מכונות. המרת בריכה תלויה בבדיקה מקדימה לצורך בדיקת היתכנות.

אפשרות להמרת בריכות קיימות

unnamed.jpg

פתרון A-Z

כמו בטבע מציעה פתרון כולל להקמת בריכה טבעית.  משלב ההיתרים, דרך תכנון הבריכה, התאמת כל המערכות הנלוות, פיקוח על התקנתן, הפעלת המערכת הטבעית ושירותי ייעוץ, תמיכה ותחזוקה.

מערכת הסינון פועלת בטכניקה של כלים שלובים
ולכן חסכונית יותר בחשמל.

אין צורך ברכישה, באחזקה ובטיפול בחומרים כימיים רעילים ועל כן תחזוקת הבריכה פשוטה, יעילה וחסכונית.

בניגוד למערכות אקולוגיות המבוססות על אגני צמחים וצורכות שטחים נוספים, המערכת שלנו מתאימה לחדר מכונות סטנדרטי ואין צורך בשימוש בצמחים.

המים החיים טובים גם לצמחים, ניתן לשלב את הבריכה באופן קבוע במערכת ההשקיה ולהנות מחסכון משמעותי במים.

כמו בטבע מספקת שירותי תחזוקה לשמירה על  תקינות המערכות ואיכות המים. המים מנוטרים על בסיס קבוע ועומדים בתקן ייעודי מחמיר לבריכות טבעיות.

כמו בטבע מפעילה אנשי תכנון, תפעול וייעוץ בתחומים הקשורים לסביבת הבריכה ולמערכותיה. אנחנו יודעים לעשות את ההתאמות הנדרשות כדי להשתלב בכל פרויקט וערוכים לשיתוף פעולה עם אנשי המקצוע המעורבים (אדריכלים, קבלנים, מעצבים וחברות לבניית בריכות).

או השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

התקשרו עכשיו 072-3930390 או מלאו את הטופס ונשוב אליכם בהקדם: